in ,

TOZLUYAKA’NIN HAZAL’I ÇAĞLA ŞİMŞEK “FİNAL HABERİNİ ALDIĞIMDA HAZAL’I TOZLU RAFLARA KALDIRACAĞIM İÇİN ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜM”

Dergi

“Oyunculuk konusunda kendime güvendiğim için bu alanda pek bir korkum olmadı.”

“Yaşım ve bilgim ilerledikçe, daha mütevazı, daha ağırbaşlı olmaya çalışıyorum.”

“Tek başıma kaldığımda, daha önce gitmediğim yerleri keşfetmeyi seviyorum.”

“Ne düşünürseniz ona dönüşürsünüz.”

“Yaptığın işin sevilmesi, takdir edilmesi kadar kutsal bir durum daha olamaz bence.”

Oyunculuğun yanında psikoloji eğitimi de alarak kendini geliştirmeye devam eden güzel oyuncu Çağla Şimşek; hayata bakışını, kariyerini, yaşadığı değişimleri ve merak edilen pek çok konuyu MAG Ekim sayısında anlattı.

Henüz dört yaşındayken kameralarla tanışan Çağla Şimşek, ödülleriyle beraber kendinden emin adımlarla kariyerinde ilerliyor. Son olarak Tozluyaka dizisi ile ekranlarda izleyici ile buluşan Şimşek “Oyunculuk mesleğime daha çok yoğunlaştım son bir yıldır, ama okulumu da aynı zamanda bitirip bilgilerimi harmanlamak istiyorum tabii ki. Okuduğum bölüm bir köşede altın bileziğim olarak kalmalı. Daha ziyade oyunculukta emin adımlarla ilerlemek istiyorum” açıklamasında bulundu. Hazal karakterinin canlandırırken en keyif aldığı karakterlerden biri olduğunu da aktaran Şimşek “Hazal… Canlandırırken en keyif aldığım karakterlerden biriydi. Onu oynarken, ona çalışırken enerji dolu oluyordum. Dizi bitince çok üzülmüştüm, çünkü harika bir ekibimiz vardı. Hem oyuncu arkadaşlarım, hem de gizli kahramanlarımızla güzel bir uyum içerisindeydik. Aynı zamanda final haberini aldığımda Hazal’ı da tozlu raflarımdan birine kaldıracağım için çok üzülmüştüm, çünkü dediğim gibi onu oynamak aşırı keyifliydi” dedi.

What do you think?

10k Points
Upvote Downvote

Mit dem Mittelstandsansatz von SAP ECC zu S/4 HANA: it-motive AG setzt Transition bei Berthold Technologies erfolgreich um

Home Delivery: Gebrüder Weiss setzt auf Elektro-Transporter in Budapest