in , ,

Pınar Deniz ile NetWork’ün Modern Şehir Hikayesinin Detayları Kampanya Filminde!

Kampanya

Pınar Deniz ile modern şehir hikayesini yansıtan NetWork, Sonbahar/Kış 23-24 koleksiyonunda Pınar Deniz'in güçlü ve çabasız stili ile şehrin ritmine karışıyor.

Şehrin dokusu ve ikonik mimarisinin yansıdığı modern ve dinamik stil kodları; Pınar Deniz’in iddialı stili ile NetWork’ün Sonbahar/Kış 23-24 koleksiyonunda bir araya geliyor.

Pınar Deniz ile modern şehir hikayesini yansıtan NetWork, Sonbahar/Kış 23-24 koleksiyonunda Pınar Deniz’in güçlü ve çabasız stili ile şehrin ritmine karışıyor. Ümit Savacı’nın objektifinden yansıyan karelerde modern silüetler şehrin mimari dokusuna estetik katarak, bizi daha önce görmediğimiz yeni, farklı ve ikonik Pınar Deniz ile buluşturuyor. Modern tasarımların modern şehir hayatının yüksek temposu ile buluştuğu kampanya filminde iddialı görünümlere mimari yapıların dinamizmi eşlik ediyor. Pınar Deniz’in modern ve minimal ifadelerle taşıdığı deri tasarımlar, şehirli modern kadının şıklığını ortaya koyuyor.

NetWork’ün yeni sezon kampanyasının hikayesini kreatif ajans TBWA üstlenirken, kampanyanın filmi modern şehre sürreal bir açıdan yaklaşan Deniz Birgi imzasını taşıyor. Modanın modern, ikonik ve şehirli tavrı sergileyen NetWork’ün yeni kampanya filmini buradan izleyebilirsiniz.

Kreatif Ajans: TBWA

Reklamveren Marka: NetWork

Marka Ekibi: Kader Çorak, Çiler Kocaman, Zeynep Paksoy, Gülhan Durgun

Celebrity: Pınar Deniz

Talent Ekibi: Miray Kaya, Tuba Tacan, Duygu Bengi

Prodüksiyon: PPR

Fotoğrafçı: Ümit Savacı

Videographer: Deniz Birgi

Saç: Hüseyin Altun

Makyaj: Elçin Mutlu

What do you think?

4.7k Points
Upvote Downvote

SKZ entwickelt neues Verfahren zur Inline-Überwachung der Klebstoffaushärtung

TÜV SÜD prüft maschinelle Waschbarkeit von Medizinprodukten