in , ,

LONDRA’NIN İKONİK KULESİNE ANT YAPI DOKUNUŞU 

Ant Yapı, Londra’nın en prestijli ve ikonik yapılarından Westminster Kulesi’nin dönüşüm projesini üstlendi

Yaklaşık 37 Milyon Sterlinlik bir yatırım gerektiren proje 2025 yılında tamamlanacak.

Londra’nın ikonik yapılarından Westminster Kulesi’nin dönüşümünü gerçekleştirecek. Thames nehri kıyısında 1980’li yıllarda inşa edilen ve ofis binası olarak kullanılan kulenin rezidans alanına dönüştürülmesini içeren projenin, 2025 yılında tamamlanması hedefleniyor. Ant Yapı’nın Avusturalya çıkışlı iş geliştirme şirketi Third.i Grup ile gerçekleştirdiği ve 37 Milyon Sterlin yatırımla hayata geçirilen proje kapsamında, 7200 metrekarelik ofis alanı yüksek yaşam kalitesi sunan konut alanına dönüştürülecek. 

Lüks Konut ve Sosyal Alanlar   

Thames nehri kıyısında, Lambeth Köprüsü’nün yanında bulunan ve mimarisiyle de dikkat çeken Westminster Kulesi’nde gerçekleştirilecek dönüşüm projesi, Ant Yapı’nın İngiltere’deki sekizinci projesi olacak. Toplam 25 adet lüks daire, 3 penthouse bulunan proje çatı katları ve dinlenme alanlarından oluşacak. 

“İngiltere’de Konut Projelerine Yeni Bir Boyut Katacağız” 

Türkiye, Rusya, Amerika ve İngiltere’de başarılı işlere imza attıklarını dile getiren Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, İngiltere’deki yeni projeleriyle ilgili şunları söyledi: “Türkiye’nin gayrimenkul alanındaki başarısını dünyanın farklı bölgelerinde gösteren bir şirket olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Elde ettiğimiz bu başarıyla bugün İngiltere’deki sekizinci projemize başlıyoruz. Londra’nın en önemli lokasyonlarından birinde yer alan ve ikonik hale gelen bir yapıya imzamızı atacak olmanın heyecanı içindeyiz. Ofisten konuta dönüştüreceğimiz Westminster Kulesi’ndeki projemizle, Londra’da eşsiz bir yaşam alanı ve İngiltere’deki konut projelerine yepyeni bir boyut katacağız.”

Ant Yapı Hakkında

ANT YAPI, profesyonel yönetimiyle kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan güvenilir yapısıyla, inşaat sektöründe çok çeşitli projelere imza atmak üzere 1991 yılında kuruldu. 

90’lı yıllarda başlayan ve 2000’li yıllardaki yeniden yapılanması sonrasında devam eden faaliyetleriyle ANT YAPI hem yurt içi hem de yurt dışında çeşitli konut, rezidans, otel, okul, kültür merkezi, iş merkezi, alışveriş merkezi, eğlence merkezi gibi projeleri başarıyla hayata geçirdi. Projelerin ve taahhütlerin başarıyla gerçekleştirilmesinin arkasında yatan pozitif düşünce içeren yaklaşımı, profesyonel ekibi, modern teknoloji ve yeniliklerin takibine verdiği önemle ANT YAPI, kurulduğu günden bugüne 10 milyon metrekarenin üzerinde projeye imza attı.

ANT YAPI, yurt dışında IQ’su yüksek taahhüt ağırlıklı işleri, yurt içindeyse IQ+EQ’su yüksek yatırım projeleriyle, iş ortağı olarak gördüğü ANT YAPI dostlarının ihtiyaçları doğrultusunda, en uygun çözümleri üreterek hizmet vermeye devam ediyor.

What do you think?

4.7k Points
Upvote Downvote

Verbundforschungsprojekt Patch2Patient erfolgreich abgeschlossen

Neues Forschungsprojekt zwischen TÜVIT und Exceeding Solutions gestartet