in , ,

Burcu Çetinkaya’dan MAG’a Özel Röportaj

Dergi

Ünlü ralli pilotu ve televizyon sunucusu Burcu Çetinkaya, MAG Aralık sayısındaki röportajında yılbaşının aslında sevdikleriyle beraber olmak için bir vesile olduğunu belirtti.

Ünlü ralli pilotu ve televizyon sunucusu Burcu Çetinkaya, MAG Aralık sayısındaki röportajında yılbaşının aslında sevdikleriyle beraber olmak için bir vesile olduğunu belirtti. Tarzını çok beğendiği Tepe Home’dan birbirinden renkli süslemeler ve hediyeler seçen Çetinkaya, 2023’ü Fransa’da karşılamaya hazırlanıyor.

“Yılbaşı gecesini en çok nasıl ve nerede kutlamayı seviyorsunuz?” sorusunu yanıtlayarak röportajına başlayan Burcu Çetinkaya “Yılbaşı benim için sadece bir vesile. Yani yeni hayaller kurmak için, sevdiklerimle beraber olmak için, paylaşmak için. O yüzden en çok evde kutlamayı seviyorum. Kalabalık sofralarda, güzel nostaljik müzikler dinleyerek, mümkünse şömine başında” dedi. Unutamadığı ve en çok iz bırakan yılbaşı kutlamasını anlatan Çetinkaya “İki sene önce arkadaşlarımla ve çocuklarımızla Fethiye Kayaköy’de kaldığımız kiralık bir evde geçirdik tüm aralık ayını, yılbaşını. Doğanın içinde çok keyifli, bende iz bırakan bir yılbaşıydı. Bir başka sene alt komşum ve dostlarımızla evde kutladık, balkonda ateş yaktık, gitar çaldı arkadaşımız ve şarkılar söyledik, çocuklar oynadı, bizler sohbet ettik” sözleriyle anlattı.

“Bu seneki yılbaşı planınız nasıl? Nerede ve kimlerle kutlamayı düşünüyorsunuz?” sorusuna ise “Bu sene Fransa’da olacağız; yine dostlarla, yine evde olmak niyetimiz.  Normalde televizyon seyretmeyi çok sevmem ama yılbaşında çok keyifli programlar oluyor, yılbaşında nadiren televizyon da seyrediyorum” yanıtını veren Burcu Çetinkaya, yılbaşı gecesi için makyaj tercihini şöyle anlattı: “Makyaj tercihim hep aynı, doğal bir göz makyajı seviyorum. Belki ek olarak kırmızı dudak kalemi.” Bu yılbaşı gecesi için nasıl bir kombin düşündüğünü anlatan Burcu Çetinkaya “Bu yılbaşı kot üzerine renkli bir bluz giymek istiyorum; ama benim için o gün içimden ne gelirse, onu giyiyorum. Çok da önceden planladığım bir şey değil aslında” dedi.

2023’e dair bir yeni yıl mesajına dair Burcu Çetinkaya “Savaşların, öfkenin, hırsların azaldığı, insanların birbirlerine, doğaya, hayvanlara daha sevgi ve saygı dolu olduğu, çocukların yüzlerinin güldüğü, nasıl evimizi tertemiz tutmaya özen gösteriyorsak, doğaya daha da özenli olduğumuz, yapaylığın ve maddi yarışların yerini kalbi paylaşımlara, doğallığa bıraktığı bir dünya hayali ve duasıyla hoş geldin demek istiyorum 2023’e. Bir de 2023’te çok özlediğim ralli ile yeniden buluşmak” ifadelerini kullandı.

What do you think?

10k Points
Upvote Downvote

Elektrifiziertes Camping im neuen Small Van von Mercedes-Benz feiert Premiere

Wenn alle vom Umweltschutz profitieren