in , ,

KYLIE MINOGUE VE İKONİK DJ PEGGY GOU’DAN MUHTEŞEM DÜET

“Can’t Get You Out of My Head”

Pop efsanesi Kylie Minogue'un unutulmaz parçası “Can’t Get You Out of My Head” dünyaca ünlü DJ Peggy Gou remiksiyle yeniden yorumlandı. 

Pop efsanesi Kylie Minogue’un unutulmaz parçası “Can’t Get You Out of My Head” dünyaca ünlü DJ Peggy Gou remiksiyle yeniden yorumlandı.

75. Cannes Film Festivali çerçevesinde, Cannes’deki Magnum Evi Croisette’de gerçekleştirilen parti ile lansmanı yapılan şarkı, haz tutkunlarıyla buluştu.

Başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Kylie Minogue ve Peggy Gou ev sahipliğindeki partiye Türkiye’nin onur konuğu olarak katıldı.

Dünyaca ünlü pop ikonu Kylie Minogue’un zamansız hit parçası “Can’t Get You Out Of My Head”, kulüp kültürünün ünlü ismi Peggy Gou’nun „House“ ve „Techno“ müziğin sıcaklığına, neşesine ve özgürlüğüne duyduğu doğal hisle remikslendi. “Can’t Get You Out Of My Head”in çıkışından 20 yıl sonra yeni düzenlemesinde bir araya gelen ikilinin düeti, Cannes’da gerçekleşen Magnum partisinde haz tutkunlarıyla buluştu.

Çok sayıda yıldızın katıldığı partide konuklar, “Can’t Get You Out of My Head” parçasının ilk versiyonunu dinledikten sonra, 90 dakika sette kalan ünlü DJ Peggy Gou’nun müziğiyle gece boyunca dans ettiler. Ardından efsane şarkının Peggy Gou yeni düzenlemesiyle remix versiyonunu tüm dünyada ilk kez dinleme fırsatına sahip oldular.

Kylie Minogue; „2000’lerin başındaki klasiklerimden birinin, 22 yıl sonra muhteşem Peggy Gou tarafından remikslenmesi çok eğlenceliydi. Bu remiksi dünyayla paylaşma gününün geldiğine inanamıyorum. Peggy sadece harika değil, aynı zamanda çok sevimli!“ dedi.

Peggy Gou; „Bu ikonik parçanın remiksi için Magnum’la ve Kylie gibi bir kraliçeyle çalışmak çok heyecan vericiydi. Bugün klibi yayınladığımıza ve remiksin herkes tarafından dinleniyor olduğuna inanamıyorum. Çok eğlenceli bir deneyim oldu ve remiksi herkesin dinlemesi ve klibimizi izlemesi için sabırsızlanıyorum!.“ dedi.

Dilan Çiçek Deniz, onur konuğu olarak katıldı.

Dondurma ve çikolatada haz otoritesi Magnum’un, müzik dünyasının efsane ismi Kylie Minogue ve Güney Kore’nin ünlü DJ’i Peggy Gou ev sahipliğinde Cannes’da gerçekleşen partisine, başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Türkiye’nin onur konuğu olarak katıldı. Dilan Çiçek Deniz; “Magnum’un Kylie Minogue ve Peggy Gou ev sahipliğindeki davetine onur konuğu olarak katılmak büyük bir ayrıcalıktı. Bu iki önemli isimle Cannes’da özel anları paylaştığım için çok mutluyum. Ayrıca ilkokul yıllarında dans ettiğim parçanın sahibi Minogue ile birlikte şarkının remiksini dinlemek beni çocukluğumun en güzel anılarına götürdü.” dedi.

What do you think?

10k Points
Upvote Downvote

Demet Akalın, Bodrum’da ikinci evini aldı!

„Bundeshaushalt 2022 ist herbe Enttäuschung“