in , ,

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen yeni dizisi Erşan Kuneri yayında!

Dizi

Yönetmenliğini Cem Yılmaz‘ın üstlendiği merakla beklenen Erşan Kuneri dizisi Netflix’te yayınlandı.

Yönetmenliğini Cem Yılmaz‘ın üstlendiği merakla beklenen Erşan Kuneri dizisi Netflix’te yayınlandı. Yapım, erotik sinema yapımcısı Erşan Kuneri’nin 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra yaşadığı maceraları konu alıyor.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın sevilen filmi GORA ile birlikte tanınan ‚Erşan Kuneri‘ karakteri, filmde çok ufak bir rolü olmasına rağmen çok sevilmiş ve ikonik bir hal almıştı. Bunun üzerine Cem Yılmaz, Erşan Kuneri odaklı bir dizinin geleceğini müjdelemişti.

Erşan Kuneri’nin 8 bölümlük ilk sezonu, 13 Mayıs akşamı dijital yayın platformu Netflix’te yayınlandı.

Erotik sinema yapımcısı Erşan Kuneri’nin 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra yaşadığı maceraları konu alan dizinin başrolünde Cem Yılmaz yer alıyor. Dizide aynı zamanda Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Merve Dizdar, Baran Akbulut, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahikaya gibi ünlü oyuncular da yer alıyor.

ERŞAN KUNERİ’NİN KONUSU NEDİR?

Erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri, 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirerek radikal bir film maratonuna koşmaya başlarlar.

İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur.

Karar

What do you think?

10k Points
Upvote Downvote

China dehnt seinen „Lieferdienst“ in den Weltraum aus

Polikistik böbrek hastalığının ilerlemesini önlemek veya geciktirmek mümkün