in , ,

CEM PİLEVNELİ’NİN İLK CANLI PERFORMANS ALBÜMÜ

PETEK PANSİYON (LIVE SESSIONS)

"Petek Pansiyon" adını taşıyan ilk stüdyo albümünü 2020 yılının Temmuz ayında yayınlayan Cem Pilevneli, şarkılarının canlı performanslarından oluşan ilk albümü "Petek Pansiyon (Live Sessions)" ile dinleyicilerinin karşısına çıkıyor.

„Petek Pansiyon“ adını taşıyan ilk stüdyo albümünü 2020 yılının Temmuz ayında yayınlayan Cem Pilevneli, şarkılarının canlı performanslarından oluşan ilk albümü „Petek Pansiyon (Live Sessions)“ ile dinleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Klip çekimleri İstanbul Fenerbahçe’deki Petek Pansiyon’da yedi kişilik bir ekiple iki günde tamamlanan albümde, Pilevneli’nin ilk stüdyo albümündeki dört şarkının yanı sıra kariyerinde ilk çıkış yaptığı single’lar olan „Kendimi Gecelere Veremem“, „Serseri“ ve „We Got Arrested“ adlı şarkıları da yer alıyor.

İlk şarkısı 14 Ocak’ta yayınlanan ve dijital platformlarda her hafta yeni bir şarkısı yayına açılan albümün 25 Şubat’ta yayınlanan son şarkısı „Kayıp Aranıyor“un sözleri ve müziği Cem Pilevneli ile albümün prodüktörlüğünü üstlenen Kenan Doğulu’ya ait. Kenan Doğulu proje ile ilgili “Cem gibi sanatın her türünden beslenen geleceği parlak bir genç ile çalışmaktan çok mutluyum. İlk canlı albümünde müziğine gösterdiği özenle kendi neslinin sesi olacağına inanıyorum.” yorumunu yaptı.

ALBÜM KÜNYESİ

Söz & Müzik & Düzenleme: Cem Pilevneli

Kayıp Aranıyor – Söz & Müzik: Cem Pilevneli & Kenan Doğulu

Gitar: Tolga Şanlı

Bas Gitar: Ahmet Demirkol

Davul: Orçun Saçaroğlu

Trompet: Ege Cengiz

Saksofon & Piyano: Ezgi Daloğlu

Ses Tasarım & Kayıt & Miks & Master: Erkan Adlin

Yapım: Doğulu Music

 

PETEK PANSİYON (LIVE SESSIONS)

1- We Got Arrested

2- Ay Ay Ay

3- Kendimi Gecelere Veremem

4- Sarıl Tadını Çıkar Ağlama

5- Belki Değer Belki Değmez

6- Serseri

7- Kayıp Aranıyor

What do you think?

10k Points
Upvote Downvote

Neuer Präsident Gabriel Boric (11.3.): Hoffnungsträger des indigenen Chile tritt Amt an

DRK fordert Einhaltung des humanitären Völkerrechts