in ,

Mara yepyeni ürünleri ile Beauty Istanbul Fuarı’nda!

Fuar

Adını ‘kadın’dan alan ve bugüne dek yaşamı kolaylaştıran, pratik ve inovatif ürünleri ile kadınların yanında olan Mara Kozmetik, birbirinden eşsiz ürünlerini bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan Beauty Istanbul 2023 Fuarı’nda sergileyecek.

27-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför, Ev Bakım Ürünleri, Private Label, Ambalaj ve Ham Madde Fuarı, sektör profesyonellerini bir araya getirecek. 

İlhamını kadınların renkli, özgün ve enerji dolu dünyasından alan ve farklı kategorilerdeki ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken Mara Kozmetik, bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan Beauty Istanbul 2023 Fuarı’nda yepyeni ürünlerini sergilemeye hazırlanıyor. 

Eylül ayında lansmanı planlanan 3 yeni ürününü ilk kez Beauty Istanbul’da görücüye çıkaracak olan Mara, özellikle WeMara Güneş Serisi, Mia Mina Güneş Serisi, WeMara Saç Bakım Serisi ile öne çıkıyor. Kadınların hayatını kolaylaştıran tüm ürünleriyle fuarda yer alacak olan Mara, Hall 7/ 7E 110 nolu stantta ziyaret edilebilecek. 

27-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan 4. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför, Ev Bakım Ürünleri, Private Label, Ambalaj ve Ham Madde Fuarı (Beauty Istanbul 2023), sektörden binlerce markaya ev sahipliği yapacak.

Mara Kozmetik Hakkında:

Adını pek çok dilde kadın anlamına gelen Mara kelimesinden alan Mara Kozmetik2010 yılında Hülya İmer tarafından kurulmuştur. Tırnak ürünleri ile kozmetik sektörüne adım atan Mara, kısa süre içinde pazarda hızlı bir büyüme kaydederek 2019 yılında Tuzla’da kendi fabrikasında üretime başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana kadınların yaşamını kolaylaştıran, hızlı ve pratik ürünleriyle fark yaratan Mara, yenilikçi ve kolay kullanım ürünlerini müşteri deneyimlerine öncülük etmeyi ilke edinir. Tırnak ürünlerinin yanı sıra saç, göz, dudak, vücut ve güneş gibi farklı ürün gruplarında 450’nin üzerinde ürüne sahip olan Mara Kozmetik, her ayrı ürün grubunda, farklı dinamik ve çeşitlilikten beslenir. Yüzde yüz Türk menşeli bir marka olarak bugün 40 bin offline satış noktasına ulaşan Mara, doğal içerikli ürünleri ve vegan alternatifleriyle de doğa ve hayvan dostudur. İlhamını dinamik, yaşam enerjisi yüksek ve yeniliklere açık kadınlardan alan Mara Kozmetik, yaratıcı, inovatif ve yaşamı kolaylaştıran ürün serileri üretme tutkusuyla büyümeye ve üretmeye devam etmektedir.

What do you think?

10k Points
Upvote Downvote

Jeder Ton sitzt!

Servicemarkt 2040: Perspektiven und Strategien für freie Kfz-Werkstätten