in ,

Datassist, Eskişehir ofisinde; „Yaza Veda, Yeni Döneme Merhaba“ dedi

Yaza veda partisi

Arp Sanatçısı Zeynep Öykü ve Datassist Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Nazmiye Uça

Bordro ve insan kaynakları sektöründe 24 yıldır yüksek teknoloji altyapısıyla hizmet veren Datassist, iş ortakları ve dostlarıyla birlikte, Eskişehir ofisinde yaza veda partisi düzenledi. Lerzan İpekçi ve Tolga Eligül’ün sunuculuğunda 7 Eylül 2023 Perşembe akşamı gerçekleşen partiye, Eskişehir’deki insan kaynakları yöneticileri, gazeteciler ve çalışanlar katıldı.

Ayşe Nazmiye Uça „Türkiye’nin incisi Eskişehir’de hayalimizi gerçekleştirdik“

Konuklara hoşgeldin konuşması yapan Datassist Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Nazmiye Uça „Uzun yıllar önce Eskişehir’e gelmek istediğimizde bu bir hayaldi. Şu anda ikinci ofisimizdeyiz. Çok güzel bir çalışma ortamı yarattık. Eskişehir’in genç, dinamik yapısıyla birlikte gerçekten çok güzel değerler üretiyoruz. Türkiye’nin incisi Eskişehir’de insan kaynakları sektörünün çalışanlarını birlikte ağırlamak ve network oluşturmak işimizin devamı olacak“ dedi. Datassist CEO’su Umut Özbağcı ise „bu tarz etkinliklere daha da devam etmemiz gerektiğini görüyorum“ diyerek yeni etkinliklerin müjdesini verdi.

Sektörün Eskişehir yöneticileri, gazeteciler ve çalışanlar canlı müzikle eğlendi

Sektörde 25’nci yıla adım adım yaklaşırken, yenilenen kurumsal kimliğiyle güncel teknolojiyi ve müşteri memnuniyetini bir araya getirmeyi hedefleyen Datassist’in partisinde, Manuş-u Ala grubu canlı perfomans sergiledi. Keyifli bir sohbet eşliğinde Eskişehir ofisinde düzenlenen etkinlikte, iş ortakları, Sarar Grup, Knauf Insulation, Korel, Karcan A.Ş., GKN Otomotiv yetkilileri, Arp sanatçısı Zeynep Öykü, gazeteciler ve çalışanlar bir araya geldi. 

What do you think?

5.5k Points
Upvote Downvote

Das Regime kennt weiter nur Repression

Sonderpreis des Deutschen Gründerpreises für Sozialunternehmer Benjamin Adrion und Viva con Agua