in ,

Cersaie’de Bien Rüzgârı Esecek

Fuar

Bien, İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenecek seramik ve banyo fuarı Cersaie’ye katılıyor

25-29 Eylül günleri arasında 600’den fazla markanın katılımıyla gerçekleşecek fuarda, Bien’in ileri teknolojiyle üretilen yeni ürün ve koleksiyon seçkisi ilk kez görücüye çıkacak.

Türkiye ve dünya yapı sektörünün önde gelen markalarından olan Bien, dünyanın en prestijli fuarları arasında gösterilen ve her yıl on binlerce ziyaretçiyi bir araya getiren Cersaie Fuarı’na katılıyor. 25-29 Eylül günleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde gerçekleştirilecek fuar, uluslararası sektör profesyonellerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen mimarlar, tasarımcılar ve yapı markalarına da ev sahipliği yapacak.

İlham veren, yenilikçi koleksiyonlar bu yıl da Cesaie’de

Bu yıl 40. kez düzenlenecek Cersaie’ye katılan Bien, iç ve dış mekanlar için ileri teknolojilerle tasarladığı yeni ebat, renk, desen ve tasarım seçeneklerinden oluşan, ilham veren koleksiyonlarını ziyaretçilere tanıtacak. Bien, Cersaie 2023’te yeni tasarımları, ürünleri ve mevcut koleksiyonlarını 19’uncu salon C72 – D71 numaralı stantta sergileyecek.

Palazzo Re Enzo’da muhteşem ışık gösterisi

Bien, dünyanın çeşitli ülkelerinden 300’ü aşkın sektör profesyonelini Bologna’nın önemli tarihi mekanları arasında gösterilen Palazzo Re Enzo’da gerçekleştireceği “2gether” etkinliğinde bir araya getirecek. Bien’in global vizyonunun katılımcılarla paylaşılacağı özel etkinlik, ışık gösterilerine de sahne olacak.

Bien Hakkında

Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Bien, tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkat çekmektedir. Ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer alan Bien, üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapmaktadır. Yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien, yılda 51 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. Bien, yurt içinde 100’ü aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasında tüketicilerle buluşmaktadır. 6 kıtada 95’i aşkın ülkeye ihracat yapan Bien tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemi’ni kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.

What do you think?

6.7k Points
Upvote Downvote

Tiefere Einblicke in den Körper: Modernster MRT-Scanner enthüllt Gewebestrukturen wie nie zuvor 

BASF auf der Simac 2023: Say hello to the Footure!