in ,

NetWork Monogram Koleksiyonuyla; Zamansız Yolculuğa Davet

Koleksiyon

NetWork monogram koleksiyonu, her detayında kusursuzluğu sergileyen özel tasarımlarıyla moda tutkunlarını zamansız bir yolculuğa çıkarıyor.

Stil sahibi NetWork görünümlerine eşlik eden Monogram koleksiyonu, yıllara meydan okuyan ve zamansızlığı hedefleyen; büzgülü çantadan cüzdanlara, laptop çantasından clutchlara, sırt çantasından postacı çantasına kadar yükselen trendi yakalayan geniş bir seçki sunuyor. Dinamik, cesur, iddialı kadın ve erkeğin yeni yaşam biçiminin simgesi haline gelen koleksiyon, zahmetsiz şıklığı ikonik siluetlerle birleştirerek moda dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. 

NetWork’ün yeni sezon iddiasını destekleyecek monogram koleksiyonu farklı formlar ve renkler ile moda   sahnesindeki yerini alıyor. Lacivert renginin hakim olduğu erkek koleksiyonunda günün her anına eşlik eden 8 farklı model bulunuyor. Kiremit ve pembe renklerinin hakim olduğu, zahmetsiz şıklık sunan kadın koleksiyonunda ise 9 farklı model yer alıyor. 

NetWork’ün monogram koleksiyonunda yer alan tote ve shopper çantalar ile günlük ihtiyaçlarınızı şık bir şekilde taşırken, omuz çanta modelleri kombinlerinizi konforla birleştiriyor. Şehir hayatında parti görünümü yakalamanızı sağlayan clutch modelleri, kullanım kolaylığı ile de vazgeçilmez parçalar arasında yer alıyor. Günün her anı yanınızdan ayırmadığınız fonksiyonelliğiyle favoriniz olan cüzdanlar ise monogram desenleriyle kombinleriniz için modern seçenekler sunuyor. Sırt çantası ve laptop çantaları,sportif silüetlerin ön planda olduğu modern ve net duruşun sembolü niteliğinde. 

Yeniliğin ve gelişimin ışığında sürekli değişen ve şehrin dinamik ruhunu takip eden NetWork monogram koleksiyonu, farklı kullanım seçenekleriyle çok yönlülüğünü gösteriyor. 

What do you think?

7k Points
Upvote Downvote

UBA-Emissionsdaten 2022 – Rechtsstaat darf nicht untergraben werden

Tarifrunde: DB legt EVG umfassendes Angebot vor