in , , ,

Salvador Dali’nin ölüm yıldönümünde hayır lokması dökülecek!

Kitap

23 Ocak 1989’da hayatını kaybeden, gergedan tutkunu, zamanın sıra dışı anlatıcısı Salvador Dali İstanbul’da lokma dökülerek dördüncü kez anılacak.

23 Ocak 1989’da hayatını kaybeden, gergedan tutkunu, zamanın sıra dışı anlatıcısı Salvador Dali İstanbul’da lokma dökülerek dördüncü kez anılacak. Her sene ölüm yıl dönümünde sanatçıyı anmak için lokma döken dijital ajans Kroppa, yine Dali’yi tanıtmak ve sevenleri tarafından sürreal şekilde anılmasını sağlamak amacıyla 34. ölüm yıl dönümünde de bu etkinliğinden vazgeçmiyor.

Sürreal’in Babası, Yine Sürreal Anılmaya Devam Ediyor!

22 Ocak Pazar günü saat 14.00 – 15.30 aralığında Bağdat Caddesi, No: 324, Kadıköy’de Kroppa, yolu İstanbul/Caddebostan’dan geçenlere sanatçıyı anmak için uygun bir ortam oluşturacak.

Bu yılın daveti, TikTok’ta şimdiden büyük ses getirdi!

Geçtiğimiz yıllarda düzenlediği diğer #DaliLokması etkinlikleriyle bolca konuşulan Kroppa, Dali’yi lokma ile anmanın „Sürreal Bir Kroppa Etkinliği“ adıyla gelenek haline geldiğini belirtti. Ünlü ressamın kendisi bile böyle anılacağını tahmin edemezdi fakat “Onu Dali’ce özledik,” sloganlarıyla Kroppa, bu yılki etkinliğini tüm mecralara taşıdı, viral içerikleriyle yalnızca birkaç günde gündeme oturdu.

What do you think?

4.7k Points
Upvote Downvote

Forderung zur aktuellen Bildungslage – keine Insellösung, sondern bundesweite Zusammenarbeit ist gefragt

Therapie durch Bilderbücher