in ,

Gezinomi’de üst düzey atama Deniz Selen Kılıçözgürler Gezinomi’nin Genel Müdürü olarak atandı

Türkiye’nin önde gelen turizm teknoloji firması Gezinomi’nin Genel Müdürlüğü görevine Deniz Selen Kılıçözgürler atandı

Türkiye’nin önde gelen turizm teknoloji firması Gezinomi’nin Genel Müdürlüğü görevine Deniz Selen Kılıçözgürler atandı

Kısa süre önce halka arzı gerçekleştirilen, Türkiye’nin önde gelen turizm teknoloji firması Gezinomi’de üst düzey bir atama gerçekleşti.  Uzun yıllar Türkiye’nin önde gelen gruplarında üst düzey yöneticilik yapan Deniz Selen Kılıçözgürler, Gezinomi Genel Müdürü oldu.

Deniz Selen Kılıçözgürler kimdir? 

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden 2000 yılında mezun olan Kılıçözgürler, Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı İşletme Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı. Kariyer hayatına 2002 yılında Toprak Seramik’te başlayan Kılıçözgürler, 2006 ila 2018 yılları arasında Koçtaş’ta; Operasyon ve Satınalma Müdürlüğü ve Proje Liderliği görevlerini üstlendi. 2018 ila 2020 yılları arasında Carrefoursa’da Satış Müdürlüğü yapan Kılıçözgürler, Gezinomi Genel Müdürü olarak atanmadan önce Kasım 2020’den bu yana Qua Grubu Şirketlerinde Satınalma Direktörü olarak görev yapıyordu. Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) üyesi ve PCC (Professional Certified Coach) unvanına sahip olan Kılıçözgürler, sosyal sorumluluk projelerine ve kurum içi koçluk programlarına koçluk ve mentörlük yapmaktadır.

Gezinomi Hakkında

Gezinomi, turizm sektöründe, kendi içerisinde geliştirdiği internet tabanlı entegre yazılım teknolojileri sayesinde müşterilerine, iş ortaklarına ve tedarikçilerine hizmet veren bir turizm teknoloji firması olarak faaliyet göstermektedir. Şirket 2015 yılından bugüne misafirlerin, paket turdan transfere, kongre turizminden her tür ulaşım biletlerine kadar tüm tatil ihtiyaçlarını karşılamakta ve sahip olduğu teknolojik altyapı sayesinde bahsi geçen tüm hizmetleri ve aşamaları acenteler, ödeme platformları ve tedarikçiler ile tamamen entegre olarak anlık yapabilmektedir. Şirket’in tüm ülkeye yayılan 700’ün üzerinde acentesi ve 150 kişi kapasiteli çağrı merkezi kanalıyla güçlü bir satış ağı bulunmaktadır. Bu çeşitlendirilmiş satış kanalları sayesinde, Türkiye’nin 81 ilinde ve yurt dışında 40 farklı ülkeye gerçekleştiren turlar ile bugüne kadar 500.000’den fazla misafirin tatil planlarının gerçekleşmesini sağlamıştır.

What do you think?

10k Points
Upvote Downvote

„Marlene Förster und Matej Kavčič waren unsere Gäste“

Sri Lanka halkı yoksulluğa ve ekonomik krize karşı sokaklarda