in , ,

KEŞFEDEREK BÜYÜYORUZ

CASPER’IN YENİ REKLAM FİLMİ YAYINDA

Türkiye’nin teknoloji markası Casper’ın yeni reklam filmi yayınlandı.

Türkiye’nin teknoloji markası Casper’ın yeni reklam filmi yayınlandı. Casper ile büyüyen bir neslin merak duygusu, teknoloji tutkusu ve birlikte keşfetme arzusunun ön planda yer aldığı reklamda; “Keşfederek büyüyoruz!” mesajıyla Casper, tüketicileriyle arasında oluşan güçlü bağa sesleniyor.

İlk bilgisayar üretimine 1991 yılında başlayan ve bir nesil büyüten Casper, #KeşfederekBüyüyoruz sloganıyla yeni reklam filmini yayınladı. Casper’la büyüyen bir neslin merakı, keşfetme arzusu ve teknoloji tutkularının yer aldığı reklam filminde, Casper’ın Türkiye’nin teknoloji markası olma yolculuğundaki hikayesine odaklanılıyor. Özellikle evlerdeki ilk bilgisayar kullanımında yaşanan heyecana da ilk programını yazan teknoloji tutkunlarının keşfine de Casper’ın ortak olduğunun aktarıldığı reklamda, yıllarca heyecan ve tutkularının peşinden koşan neslin artık Casper’da teknolojiyi üreten birer mühendis olduğu gerçeğine de tanık olunuyor.

#KeşfederekBüyüyoruz reklam konseptiyle de Casper, bilgisayarlarına hayranlık duyarak teknolojik keşfe çıkan Casper nesli mühendislerin Türkiye’nin teknolojisine ve dijitalleşmesine yön veren Avrupa’nın en büyük üretim tesisindeki macerasına da ayrıca selam gönderiyor. En güzel anların paylaşımında ve birlikte üretmenin heyecanında da Casper’ın kullanıcılarıyla yan yana olacağını aktaran reklam filmi Dijifabrik imzasını taşırken, yönetmen koltuğunda da Murad Küçük oturuyor.

KÜNYE 

Reklamveren: Casper

Reklamveren Temsilcileri: Deniz Vayloyan, Kübra Çakar

Reklam Ajansı: Dijifabrik

Ajans Başkanı: Yusuf Dahi

Yönetici Kreatif Direktör: İlknur Eren Beliktay

Kreatif Ekip: Emre Odunkesen, Berkan Hendek, Yahya Birinci

Müşteri İlişkileri: Berkan Hendek

Stratejik Planlama: Emre Odunkesen

Seslendirme: Murat Aygen

Prodüksiyon Şirketi: Terra Film

Yönetmen: Murad Küçük

Prodüktör: Murathan Kodama

What do you think?

10k Points
Upvote Downvote

Unternehmer-Innen-Ansichten erscheinen in zweiter Auflage

Ondamedia ist Mitglied im Digitalverband FINSOZ